Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Środa, 2018-11-21

Imieniny: Janusza, Marii

Statystyki

  • Odwiedziny: 567572
  • Do końca roku: 40 dni
  • Do wakacji: 212 dni
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

FESTYN "LATO Z DWÓJKĄ"

2018-06-17
Powiększ zdjęcie

Turniej szachowy, zabawa z animatorami " Patrykiem i Klarą",  występ zespołu tańca i muzyki romskiej „Górska Roma”, loteria fantowa oraz wiele innych atrakcji towarzyszyły festynowi „Lato z Dwójką”, który odbył się w miniony piątek 15 czerwca przy Szkole Podstawowej nr 2  w Głuszycy.

„Lato z Dwójką” to nie tylko wieloletni rodzinny festyn organizowany przez S.P. 2 w Głuszycy, to również zwycięski projekt, wybrany przez głuszyczan w głosowaniu w ramach Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego na rok 2017 w Gminie Głuszyca.

Przybyłych na festyn przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuszycy Aneta Musik.

W ten sam dzień do południa odbył się w naszej szkole turniej dla naszych zdolnych dzieci pod nazwą "Młode Talenty",  na którym honorowy gość, wicestarosta powiatu wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski wręczył na ręce pani dyrektor wygraną z  tegorocznego budżetu partycypacyjnego za rok 2018 - "Poczekalnia multimedialna Infoludek". Całość kwoty została przeznaczona na zakup komputerów, książek i ławek.  Pan wicestarosta pogratulował pani dyrektor i całej "załodze dwójki" wygranej w tegorocznym projekcie, a my z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu. Przypominamy, że wartość projektu w Głuszycy wynosiła 23 190 zł.

Składamy moc podziękować dla wykonawców, którzy uatrakcyjnili nasz rodzinny festyn, wszystkich którzy zaangażowali się w pomoc i organizację imprezy. Szczególne podziękowania dla Centrum Kultury w Głuszycy za wypożyczenie sprzętu oraz wejściówki na basen, które uatrakcyjniły loterię fantową. Moc podziękowań dla naszego sponsora:  zakładu "John Cotton Europe" z Głuszycy.

 

Czytaj więcej o: FESTYN "LATO Z DWÓJKĄ"