Niedziela, 2018-06-24

Imieniny: Danuty, Jana

• Do wakacji: -2 dni

Młode talenty - jak zawsze u nas

KONKURS MŁODE TALENTY 2015 odbył się po raz piąty w naszej szkole w dniu 3 czerwca b.r.

W obecności licznie przybyłych rodzicow, dziadków, grona pedagogicznego i społeczności uczniowskiej grupa odważnych, a przede wszystkim utalentowanych uczniów naszej szkoły zaprezentowała się w następujących kategoriach:

- śpiew indywidualny i grupowy

- taniec indywidualny i grupowy

- recytacja wiersza

- rysunek/malarstwo/rzeźba

- gra na instrumencie

Komisja konkursowa w składzie: pani dyrektor Jadwiga Szewczyk - przewodnicząca jury oraz członkowie: Monika Rejman - dyrektor Centrum Kultury w Głuszycy, a zarazem pomysłodawczyni konkursu, Radosław Zychal - nauczyciel muzyki w Gimnazjum w Głuszycy oraz przedstawiciel samorządu uczniowskiego- Szymon Molski mieli naprawdę trudny wybór wyłonienia supertalentów spośród naszych zdolnych dzieci.

Obrady jury były burzliwe, ale doprowadziły do wyłonienia sposród wszystkich wspaniałych talentów, 3 SUPER TALENTÓW 2015 :

Dominika Grzesiak, która występowała w kategorii śpiew indywidualny.

Wiktoria Wójtowicz - kategoria malarstwo/rysunek,
 Marta Pąklak - kategoria gra na instrumencie.

A oto dalsze nagrody i wyróżnienia:
Nagrody specjalne ufundowane przez Dyrektora Centrum Kultury  - Monikę Rejman:

Dominik Dąbrowski - kategoria recytacja

Mikołaj Franków - kategoria rzeźba.
Nagroda Publiczności:

Amelia Nadkańska - kategoria taniec.

Organizatorzy składają podziękowania sponsorom konkursu Młode talenty:

Zdzisławowi Łazanowskiemu, prezesowi Podziemnego Miasta Osówka Spółka z O.O., Zakładowi: John Cotton Europe, Dorocie Bucholc i Renacie Magdziarz- Sklep Dzwoneczek, Monice Piechaczek - sklep przy ul. Boh. Getta, Wioletcie Olszewskiej -restauracja Stara Piekarnia, Marii Grzesiak - Ksiegarnia ul. Grunwaldzka w Głuszycy,  Monice Rejman, dyrektorowi Centrum Kultury w Głuszycy oraz Jadwidze Szewczyk, dyrektorowi SP nr 2 w Głuszycy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dostarczenie nam pozytywnych emocji, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Jak widać: "w SP nr 2 mamy więcej niż talentów dwa".

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII- TAM ZDJĘCIA Z IMPREZY.