UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

...Kart w kalendarzu było nie mało.
Codziennie jedną zdejmował czas.
I cóż powiecie, ot przeleciało,
rok szkolny minął jak z bicza trzasł..."

Dzień 22 czerwca 2018 był szczególnie urooczystym i radosnym świętem, na który z utęsknieniem czekali uczniowie. Rozpoczęły się wakacje, czas odpoczynku i beztroski Śmiech Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor szkoły Aneta Musik, podsumowała cały rok szkolny przedstawiając zarys wydarzeń, które miały miejsce, gratulując dzieciom udziału i sukcesów w różnorodnych projektach, konkursach i turniejach. Wielu uczniów zostało nagrodzonych za wyniki w nauce, zachowanie oraz różnorodne sukcesy i pomoc innym. Szczególnie serdecznie pani dyrektor podziękowała pedagogom i pracownikom naszej szkoły za cały rok owocnej, choć wyczerpującej pracy. Złożyła serdeczne podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc i współpracę. W trakcie apelu nasi goście ksiądz dziekan dr Sławomir Augustynowicz oraz wiceburmistrz Grzegorz Szymańskiw swych przemówieniach docenili roczny trud pracy nauczycieli i uczniów oraz złożyli serdeczne podziękowania dla dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, rodziców oraz całej społeczności uczniowskiej.

Życzymy wszystkim wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Śmiech