Piątek, 2018-09-21

Imieniny: Darii, Mateusza

Uczniowie w GoJump

Uczniowie VI i VII klasy w ramach szkolnego programu Wychowanie przez rekreację wzięli udział w wycieczce do parku trampolin we Wrocławiu GoJump. Już sam przejazd do Wrocławia dla niektórych z uczniów był atrakcją, ponieważ pierwszy raz mieli okazję jechać szynobusem. Długą podróż do Wrocławia umilały nam rozmowy oraz gry w karty.

Jak wiadomo, bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego po przybyciu do parku trampolin grupa młodzieży została przeszkolona przez pracownika GoJump z zasad bezpiecznego korzystania ze sprzętów znajdujących się na terenie obiektu. Po szkoleniu wspólna rozgrzewka-każdy na swojej trampolinie, a później już tylko zabawa:skoki na trampolinach, salta, skoki do basenów wypełnionych gąbkami, małpi gaj, zjeżdżalnie i wiele innych zabaw i atrakcji.

Wspólny wyjazd był nie tylko wspaniałą zabawą, ale również okazją do integracji uczniów, odreagowania zmęczenia, ciekawą i atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego.

Autor: Kamila Wodyk